Zoekresultaten
Resultaat 101 - 105 (van 105)
Max Velthuijs Kikker is verliefd
Kikker is verliefd, maar hij weet niet hoe hij dit de liefste Eend ter wereld moet laten weten. Prentenboek met eenvoudige, krachtige illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 25 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2020
Gedrukt boek
Max Velthuijs Kikker in de kou
Als Kikker maar met moeite de winter doorkomt, vangen zijn vrienden hem vol zorg en warmte op. Sfeervol prentenboek met duidelijke, eenvoudige illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2023
Gedrukt boek
Max Velthuijs Kikker is Kikker
Kikker voelt zich nutteloos, omdat hij vindt dat hij niet zulke bijzondere dingen kan als zijn vrienden. Gelukkig denken zijn vrienden daar anders over. Groot prentenboek met eenvoudige illustraties in warme kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Nederlands | 25 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2022
Gedrukt boek
Mirjam Oldenhave Bloedjelink
Tobias en zijn klasgenootjes krijgen EHBO-les. Maar dan krijgt de hele klas de griep. Gelukkig wordt Tobias goed verzorgd. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 124 pagina's | Uitgeverij Ploegsma, Amsterdam | 2022
Gedrukt boek
Marjon Hoffman De spelregels van Floor
Floor (9, ik-persoon) heeft veertien regels verzonnen rond sporten als turnen, zeilen en vissen en voor het spelen van allerlei spelletjes. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 129 pagina's | Uitgeverij Ploegsma, Amsterdam | 2023
Gedrukt boek